چاپ

مهاجرت به کانادا

 تصمیم به مهاجرت تصمیم بسیار بزرگی در زندگی هر فرد محسوب میشود.بنابراین مانند هر تصمیم بزرگ در زندگی باید آگاهانه و با درایت انجام شود.

 کانادا کشوری است با اقتصاد مرفه، سیستم آموزشی عالی، سیستم رایگان بهداشت و برنامه های متنوع بازنشستگی، زمین های فراوان و آب و هوای تمیز که تمامی آن در یک محیط امن و سالم فراهم آمده است. کانادا مهاجرین را تشویق به حفظ فرهنگ های بومی و اجدادی خود می کند. در هیچ کجای دنیا این مقدار تنوع فرهنگی که با یکدیگر در کمال آرامش زندگی کنند، وجود ندارد. نرخ پایین تورم اقتصاد این کشور را روز به روز شکوفاتر می کند.

  فرایند درخواست مهاجرت به کانادا تا صدور پروانه اقامت در کانادا، یافتن کار مناسب و نهایتاً استقرار خانواده و زندگی در کانادا خالی از مشکلات و موانع نیست. اشتباهاتی که افراد در درخواست مهاجرت خود می کنند در اغلب موارد نتایج ناخوشایند و جبران ناپذیری دربرخواهد داشت.

 دولت کانادا سالیانه بطور متوسط بین 240000 تا 260000 نفر مهاجر دایم می پذیرد. علاوه بر این کانادا هر ساله تعداد زیادی را نیز بصورت مهاجر موقت (با صدور ویزای دانشجویی و یا ویزای کار) می پذیرد. وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا ظرفیت پذیرش مهاجرین در سال 2014 را بین 240000 تا 265000 نفر اعلام کرده است. برای مهاجرت دایم به کانادا برنامه های متفاوتی وجود دارد .در این راه مطمئناً برخورداری از دانش و تخصص مشاور مهاجرت در روند مهاجرت شما بسیار اثربخش و مفید خواهد بود.

 سازمان مهاجرتی یوسفی با سالها تجربه ارائه کننده انواع روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص، سرمایه‏ گذاری،تجاری،کارآفرینی،اسپانسرشیپ همسر و انواع ویزاهای دانشجویی،خویشاندی یا ویزاهای دیداری میباشد.

Canada banner

فرصت استثنایی برای علاقه مندان مهاجرت به کانادا ازطریق برنامه سرمایه گذاری 

  با توجه به تقاضای بالا و رو به رشد مهاجرت از روش سرمایه گذاری و اعمال محدودیت در ظرفیت پذیرش و عدم پذیرش تقاضای جدید سرمایه گذاری  توسط دولت فدرال ، بزودی استان کبک از ابتدای سپتامبر 2014 مجددا اقدام به پذیرش پرونده های مهاجرتی سرمایه گذاری خواهد نمود. برآورد ما تكميل ظرفيت اين برنامه در مدت كوتاه مي باشد.

  با توجه به تعداد محدود پرونده هایی که در اين دوره دريافت مي شود و امكان افزايش میزان سرمایه گذاری كه در آينده نزديك وجود دارد، از علاقمندان دعوت میکنیم که هر چه سریعتر اقدام به تشكيل پرونده در اين دوره کنند ، این فرصت خوبی است که نباید از دست داد.


جهت اطلاع بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس و تلفن دفتر تهران

نشانی:

تهران، خيابان ولی عصر، پایین تر از پارک ساعی، بن بست دلبسته، پلاک 6، واحد6

تلفن:

88553344

88550522

88104714

پر بیننده ترین مطالب