چاپ

مهاجرت به کانادا

 تصمیم به مهاجرت تصمیم بسیار بزرگی در زندگی هر فرد محسوب میشود.بنابراین مانند هر تصمیم بزرگ در زندگی باید آگاهانه و با درایت انجام شود.

 کانادا کشوری است با اقتصاد مرفه، سیستم آموزشی عالی، سیستم رایگان بهداشت و برنامه های متنوع بازنشستگی، زمین های فراوان و آب و هوای تمیز که تمامی آن در یک محیط امن و سالم فراهم آمده است. کانادا مهاجرین را تشویق به حفظ فرهنگ های بومی و اجدادی خود می کند. در هیچ کجای دنیا این مقدار تنوع فرهنگی که با یکدیگر در کمال آرامش زندگی کنند، وجود ندارد. نرخ پایین تورم اقتصاد این کشور را روز به روز شکوفاتر می کند.

  فرایند درخواست مهاجرت به کانادا تا صدور پروانه اقامت در کانادا، یافتن کار مناسب و نهایتاً استقرار خانواده و زندگی در کانادا خالی از مشکلات و موانع نیست. اشتباهاتی که افراد در درخواست مهاجرت خود می کنند در اغلب موارد نتایج ناخوشایند و جبران ناپذیری دربرخواهد داشت.

 دولت کانادا سالیانه بطور متوسط بین 240000 تا 260000 نفر مهاجر دایم می پذیرد. علاوه بر این کانادا هر ساله تعداد زیادی را نیز بصورت مهاجر موقت (با صدور ویزای دانشجویی و یا ویزای کار) می پذیرد. وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا ظرفیت پذیرش مهاجرین در سال 2014 را بین 240000 تا 265000 نفر اعلام کرده است. برای مهاجرت دایم به کانادا برنامه های متفاوتی وجود دارد .در این راه مطمئناً برخورداری از دانش و تخصص مشاور مهاجرت در روند مهاجرت شما بسیار اثربخش و مفید خواهد بود.

 سازمان مهاجرتی یوسفی با سالها تجربه ارائه کننده انواع روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص، سرمایه‏ گذاری،تجاری،کارآفرینی،اسپانسرشیپ همسر و انواع ویزاهای دانشجویی،خویشاندی یا ویزاهای دیداری میباشد.

Canada banner

اقامت دایم آمریکا از طریق EB3 ( دریافت شغل )

به اطلاع علاقمندان می رساند که با هماهنگی های انجام شده امکان دریافت ویزای اقامت دایم آمریکا (گرین کارت) از طریق دریافت شغل در ایالات متحده آمریکا به صورت محدود فراهم شده است . لازم به ذکر است به دلیل محدودیت در تعداد هر زمان امکان پذیرش متقاضی از سوی شرکت بسته شود قادر به عقد قرارداد جدید نخواهیم بود.

متقاضی تعهد می کند دست کم یک سال برای کارفرمای خود در آمریکا کار کند. مشاغل مورد نظر در این برنامه شامل طیف وسیعی است و افراد بدون تخصص (نیروی کار غیر ماهر)، افراد متخصص و نیز افراد شاغل در مشاغل حرفه ای نیز امکان اقدام دارند. از این رو متقاضیان با هر سطح تحصیلی و دانش زبان ممکن است در این برنامه قابل پذیرش باشند.

اگر مایل به بررسی شرایط خود در مورد این برنامه از سوی ما هستید لطفا درخواست خود را برای بررسی به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید   ایمیل نمایید.  از هر گونه تماس مستقیم و یا مراجعه به دفاتر ما خودداری کنید .موضوع (Subject) ایمیل بايد EB3 باشد واز نوشتن هرگونه مطلب دیگر در بخش subject  خودداری کنید.

- در متن ایمیل به سوالات زیر پاسخ دهید:

نام و نام خانوادگی به لاتین مطابق گذرنامه

تاریخ تولد

وضعیت تاهل

تعداد فرزندان زیر 21 سال

شماره تلفن تماس

آخرین مدرک تحصیلی

سطح دانش زبان انگلیسی (بد - متوسط - خوب – عالی)

سابقه کار (مشاغل قبلی را یک به یک هر کدام حداکثر در یک خط توصیف شوند)

اگر رزمه دارید به ایمیل پیوست کنید

توانایی مالی (منظور رقمی است که در اختیار دارید و می توانید برای دریافت ویزا و انجام مراحل دیگر هزینه کنید. پاسخ درست و دقیق به این سوال ضروری است و در صورت عدم پاسخ، ایمیل شما بررسی نمی شود)

آیا سابقه پناهندگی و یا سفر غیر قانونی به آمریکا دارید یا خیر؟

تنها افراد واجد شرایط برای مذاکره و عقد قرارداد به دفتر تهران دعوت می شوند. 

 جزییات بیشتر در مراحل بعدی و در صورت داشتن شرایط  به متقاضی اعلام خواهد شد.

جهت اطلاع بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس و تلفن دفتر تهران

نشانی:

تهران، خيابان ولی عصر، پایین تر از پارک ساعی، بن بست دلبسته، پلاک 6، واحد6

تلفن: 88553344,88550522,88104714