چاپ

مهاجرت به کانادا

 تصمیم به مهاجرت تصمیم بسیار بزرگی در زندگی هر فرد محسوب میشود.بنابراین مانند هر تصمیم بزرگ در زندگی باید آگاهانه و با درایت انجام شود.

 کانادا کشوری است با اقتصاد مرفه، نرخ پایین تورم ،سیستم آموزشی عالی، سیستم رایگان بهداشت و برنامه های متنوع بازنشستگی، زمین های فراوان و آب و هوای تمیز که تمامی آن در یک محیط امن و سالم فراهم آمده است. در هیچ کجای دنیا این مقدار تنوع فرهنگی که با یکدیگر در کمال آرامش زندگی کنند، وجود ندارد. دولت کانادا سالیانه بطور متوسط بین 240000 تا 260000 نفر مهاجر دایم می پذیرد.برای مهاجرت دایم به کانادا برنامه های متفاوتی وجود دارد .در این راه مطمئناً برخورداری از دانش و تخصص مشاور مهاجرت در روند مهاجرت شما بسیار اثربخش و مفید خواهد بود.

 سازمان مهاجرتی یوسفی با سالها تجربه ارائه کننده انواع روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص، سرمایه‏ گذاری،تجاری،کارآفرینی،اسپانسرشیپ همسر و انواع ویزاهای دانشجویی،خویشاندی یا ویزاهای دیداری میباشد.

come to canada1

مهاجرت به امریکا

اقامت دایم آمریکا از طریق EB3 ( دریافت شغل )

EB3

به اطلاع علاقمندان می رساند که با هماهنگی های انجام شده امکان دریافت ویزای اقامت دایم آمریکا (گرین کارت) از طریق دریافت شغل در ایالات متحده آمریکا به صورت محدود فراهم شده است . لازم به ذکر است به دلیل محدودیت در تعداد هر زمان امکان پذیرش متقاضی از سوی شرکت بسته شود قادر به عقد قرارداد جدید نخواهیم بود.

متقاضی تعهد می کند یک سال برای کارفرمای خود در آمریکا کار کند. مشاغل مورد نظر در این برنامه شامل طیف وسیعی است و افراد بدون تخصص (نیروی کار غیر ماهر)، افراد متخصص و نیز افراد شاغل در مشاغل حرفه ای نیز امکان اقدام دارند. از این رو متقاضیان با هر سطح تحصیلی و دانش زبان ممکن است در این برنامه قابل پذیرش باشند

برخی از پیشنهاد های کار در امریکا از کارفرمای آمریکایی، پیتزا هات (Pizza Hut) در ایالت تگزاس (Texas)، برگر کینگ (‌Burger King) در ایالت تگزاس (Texas) و شرکت دیفندر (Defender) در ایالت کارولینای شمالی (North Carolina)  می باشد.

اگر مایل به بررسی شرایط خود در مورد این برنامه از سوی ما هستید .ادامه

آدرس و تلفن دفتر تهران

نشانی:

تهران، خيابان ولی عصر، پایین تر از پارک ساعی، بن بست دلبسته، پلاک 6، واحد6

تلفن: 88553344,88550522,88104714